Strona główna / Cellphones & Telecommunications

Furukawa S178/S153 Fusion Splicer FTTH pokryte drutu kabel patch cord zacisk/płyta z włókna 3 w 1

zł324.44

Opis produktu

  • Nazwa marki: Joinwit
  • Numer modelu: Furukawa
  • Typ jednostki: część
  • Waga przesyłki: 0.5kg (1.10lb.)
  • Rozmiar przesyłki: 25cm x 12cm x 4cm (9.84in x 4.72in x 1.57in)

Tagi: Tanie: Furukawa S178/S153 Fusion Splicer FTTH pokryte drutu kabel patch cord zacisk/płyta z włókna 3 w 1, wysokiej jakości Furukawa S178/S153 Fusion Splicer FTTH pokryte drutu kabel patch cord zacisk/płyta z włókna 3 w 1, dostawcy Fiber Optic Equipments z Chin

Napisz swoją opinię!

Ocena

Pokrewne produkty

Nowy

Wyprzedaż

KELUSHI 50 sztuk kabel światłowodowy okno okno Ochrona ochrony ciepła węże do ochrony włókien tacka spawów 1 w 2 out

KELUSHI 50 sztuk kabel światłowodowy okno okno Ochrona ochrony ciepła węże do ochrony włókien tacka spawów 1 w 2 out

zł47.30

Dodaj do koszyka

Nowy

Wyprzedaż

500 M 850/1300nm MM Martwej Strefy Eliminator OTDR Światłowodowe OTDR Uruchom Telewizji kablowej

UWAGA: Przed złożeniem zamówienia, musisz nam powiedzieć, jaki typ złącza potrzebne i powierzchni czołowej, takich jak SC/FC/LC/ST, APC/UPC/PC , ten Typ jest 500 M. Światłowodowe OTDR Uruchom Telewizji kablowej/Włókna Pierścienie/OTDR Martwej Strefy Eliminator o Długości 1000 Metrów *

zł468.64

Dodaj do koszyka

Nowy

Wyprzedaż

Huawei 1.25g 1310nm 10 km moduł sfp 1000base-lx sfp światłowód sfp-ge-lx-sm1310-a moduły darmowa wysyłka

HuaWei 1.25G 1310nm 10 KM Moduł Sfp 1000BASE-LX SFP światłowód SFP-GE-LX-SM1310-A moduły Darmowa wysyłka ja zapewniam, że jakość naszych produktów w celu zapewnienia, że możemy dać ci najlepsze usługi w celu zapewnienia najszybsze wysyłki, najbardziej bezpieczny sposób, aby dostarczyć towar do

zł67.23 zł57.14

Dodaj do koszyka

Nowy

Wyprzedaż

Oryginalny PCEX-3G-HSPA-R6 Optyczny Transceiver 3g karty

zapraszamy do SeeMe Technology Co, LTD zniżki dla handlu hurtowego? więcej numery katalogowe? cytat dla BOM? wszystkie nasze produkty posiadają jeden rok gwarancji jakości. aby uzyskać więcej informacji lub pytania techniczne, uprzejmie prosimy kontakt SeeMe usługi.

zł901.23

Dodaj do koszyka

Nowy

Wyprzedaż

80 Metrów Włókien Światłowodowych ftth Spadek Kabel Patch Cord SC SC Jednomodowy Simplex

80 Metrów Włókien Światłowodowych ftth Spadek Kabel Patch Cord SC SC Jednomodowy Simplex SC-SC SM Simplex jednomodowe 9/125 80 Metrów Długość kabla: 80 metr ilość: 1 sztuka darmowa Wysyłka na Całym Świecie Przez Chiny poczta powietrza na spadek kabel światłowodowy kabel

zł216.29

Dodaj do koszyka

Nowy

Wyprzedaż

Robin Hood RWC-100 cable cutter/cięcia drutu/zacisku kablowego/cut kabel/drutu o średnicy 1.5/4 MM

Robin Hood RWC-100 cable cutter/cięcia drutu/zacisku kablowego/cut kabel/drutu o średnicy 1.5/4 MM

zł100.94

Dodaj do koszyka

Nowy

Wyprzedaż

2 meters Molex SFF-8088 to SFF-8088 Mini original Tyco SAS external cable 2M

zapraszamy do SeeMe Technology Co, LTD zniżki dla handlu hurtowego? więcej numery katalogowe? cytat dla BOM? wszystkie nasze produkty posiadają jeden rok gwarancji jakości. aby uzyskać więcej informacji lub pytania techniczne, uprzejmie prosimy kontakt SeeMe usługi.

zł130.71

Dodaj do koszyka

Nowy

Wyprzedaż

HW WPRYB OM9352ALX1 światła moduł 10 KM 40G 34060793 Optyczny Transceiver

zapraszamy do SeeMe Technology Co, LTD zniżki dla handlu hurtowego? więcej numery katalogowe? cytat dla BOM? aby uzyskać więcej informacji, uprzejmie prosimy kontakt sprzedawca SeeMe wszystkie nasze produkty posiadają jeden rok gwarancji jakości.

zł2 120.52

Dodaj do koszyka

Nowy

Wyprzedaż

Wizualny Lokalizator uszkodzeń 10 mW/10 KM Komshine Przerwa Checker KFL-10P-10-LC Światłowody Laser Do LC Złącze

darmowa Wysyłka 10 mW Wizualny Lokalizator uszkodzeń/10 KM Komshine KFL-10P-10-LC Światłowody Laser Do LC Złącze seria Komshine KFL Wizualny Lokalizator uszkodzeń (VFL) który jest Nowa zaprojektowane z wielkości Poecket czerwony źródło światła dla miejsce pracowników budowlanych, którzy potrzebują,

zł146.00

Dodaj do koszyka

Nowy

Wyprzedaż

Nisshin Swift-S3 Splicer Fuzji Moc Baterii S313

Nisshin Swift-S3 Splicer Fuzji Moc Baterii S313

zł1 622.21

Dodaj do koszyka

Nowy

Wyprzedaż

Finisar FTRJ1316P1BTL-E4 optical fiber transceiver

zapraszamy do SeeMe Technology Co, LTD zniżki dla handlu hurtowego? więcej numery katalogowe? cytat dla BOM? wszystkie nasze produkty posiadają jeden rok gwarancji jakości. aby uzyskać więcej informacji lub pytania techniczne, uprzejmie prosimy kontakt SeeMe usługi.

zł105.08

Dodaj do koszyka

© 2020 Rodzinarodzin.org. Wszelkie prawa zastrzeżone