Strona główna / Cellphones & Telecommunications

Darmowa wysyłka NOWY Elektrody do Furukawa S966 S122A S122C S122M4 Elektrod Splicer Fuzji

zł54.07

Opis produktu

  • Nazwa marki: Joinwit
  • Typ jednostki: część
  • Waga przesyłki: 0.6kg (1.32lb.)
  • Rozmiar przesyłki: 15cm x 12cm x 8cm (5.91in x 4.72in x 3.15in)


NOWY Elektrody do Furukawa S966 S122A S122C S122M4 Elektrod Splicer Fuzji

Tagi: Tanie: Darmowa wysyłka NOWY Elektrody do Furukawa S966 S122A S122C S122M4 Elektrod Splicer Fuzji, wysokiej jakości Darmowa wysyłka NOWY Elektrody do Furukawa S966 S122A S122C S122M4 Elektrod Splicer Fuzji, dostawcy Fiber Optic Equipments z Chin

Napisz swoją opinię!

Ocena

Pokrewne produkty

Nowy

Wyprzedaż

Wielofunkcyjny Konwerter Mediów Światłowodowych KANAŁÓW Wideo + 10 100/100mbps Ethernet + Dane S/M 20Km

przegląd model ten jest Wielofunkcyjny digital Video/Danych/Ethernet konwerter Optyczny, z 8 kanałów Wideo (dla kamer analogowych) + 1x10 100/100mbps Ethernet port (dostępne do sieci Ethernet, również dostępne dla kamer IP 8x) + RS485 danych (odwrotnym kierunku), dane techniczne, jak poniżej. dla środowiska:

zł605.63

Dodaj do koszyka

Nowy

Wyprzedaż

Darmowa wysyłka 10/lot 0.9mm rura stalowa 1x4 mini światłowody plc blockless splitter z sc/pc złącze

Cechy * Doskonała mechaniczne, mały rozmiar * Wysoka niezawodność * Niskie straty wstawiania i niskie polaryzacja zależne straty * Wysoka kanał liczy * Doskonała stabilność środowiska i szeroko stosowane Zastosowania * Fttx wdrożeń (gpon/bpon/epon) * Kabel telewizyjny (catv) *

zł526.32

Dodaj do koszyka

Nowy

Wyprzedaż

Dla D-link 10 GEBASE XFP transceiver CWDM ER, 10G 40 km 1470 ~ 1610nm XFP optyczny moduł z podwójnego LC i DDM

10G 40 km 1470 ~ 1610nm CWDM XFP moduł optyczny z podwójnym złącza i funkcja DDM LC, 100% kompatybilny i funkcjonalne w system D-link feactures produktu 8-Wavelength EML Nadajnik z 1470nm do 1610nm CWDM, z krok 20nm obsługuje 9.95 Gb/s do 11.3 Gb/s bit ceny Hot-plug SFP + ślad Duplex

zł1 429.56 zł1 286.59

Dodaj do koszyka

Nowy

Wyprzedaż

80 Metrów Włókien Światłowodowych ftth Spadek Kabel Patch Cord SC SC Jednomodowy Simplex

80 Metrów Włókien Światłowodowych ftth Spadek Kabel Patch Cord SC SC Jednomodowy Simplex SC-SC SM Simplex jednomodowe 9/125 80 Metrów Długość kabla: 80 metr ilość: 1 sztuka darmowa Wysyłka na Całym Świecie Przez Chiny poczta powietrza na spadek kabel światłowodowy kabel

zł216.29

Dodaj do koszyka

Nowy

Wyprzedaż

2 meters Molex SFF-8088 to SFF-8088 Mini original Tyco SAS external cable 2M

zapraszamy do SeeMe Technology Co, LTD zniżki dla handlu hurtowego? więcej numery katalogowe? cytat dla BOM? wszystkie nasze produkty posiadają jeden rok gwarancji jakości. aby uzyskać więcej informacji lub pytania techniczne, uprzejmie prosimy kontakt SeeMe usługi.

zł130.71

Dodaj do koszyka

Nowy

Wyprzedaż

HW WPRYB OM9352ALX1 światła moduł 10 KM 40G 34060793 Optyczny Transceiver

zapraszamy do SeeMe Technology Co, LTD zniżki dla handlu hurtowego? więcej numery katalogowe? cytat dla BOM? aby uzyskać więcej informacji, uprzejmie prosimy kontakt sprzedawca SeeMe wszystkie nasze produkty posiadają jeden rok gwarancji jakości.

zł2 120.52

Dodaj do koszyka

Nowy

Wyprzedaż

Wizualny Lokalizator uszkodzeń 10 mW/10 KM Komshine Przerwa Checker KFL-10P-10-LC Światłowody Laser Do LC Złącze

darmowa Wysyłka 10 mW Wizualny Lokalizator uszkodzeń/10 KM Komshine KFL-10P-10-LC Światłowody Laser Do LC Złącze seria Komshine KFL Wizualny Lokalizator uszkodzeń (VFL) który jest Nowa zaprojektowane z wielkości Poecket czerwony źródło światła dla miejsce pracowników budowlanych, którzy potrzebują,

zł146.00

Dodaj do koszyka

Nowy

Wyprzedaż

KELUSHI 2016 Wysoka precyzja HT-236M6 narzędzia z trzema kabel ethernet szczypce do zaciskania narzędzia zacisku sieci szybka wysyłka

HT-236M6 narzędzia z trzema kabel ethernet szczypce do zaciskania narzędzia zacisku sieci ------ ------ ------ ------ ------ ------ ------ ------ ------ ------ ------ ------ płatności robimy tylko akceptuje Alipay płatności. wysyłka * wszystkie zamówienia będą realizowane w ciągu 1 dni

zł231.44

Dodaj do koszyka

Nowy

Wyprzedaż

Finisar FTRJ1316P1BTL-E4 optical fiber transceiver

zapraszamy do SeeMe Technology Co, LTD zniżki dla handlu hurtowego? więcej numery katalogowe? cytat dla BOM? wszystkie nasze produkty posiadają jeden rok gwarancji jakości. aby uzyskać więcej informacji lub pytania techniczne, uprzejmie prosimy kontakt SeeMe usługi.

zł105.08

Dodaj do koszyka

Nowy

Wyprzedaż

KING-40S Miernik Mocy Optycznej FTTH Fiber-70 Do + 10dbm I 10 mw 10 km Światłowody Tester wizualny Lokalizator uszkodzeń

Najnowsze KING-40S ultra thin miernik mocy światła czerwonego źródła światła. Test precyzja, wykonania grzywny, łatwy do przenoszenia, całkowicie zastąpić miernik mocy optycznej i czerwony długopis 2 produktów. cena ta jest wyposażony w 10 kilometrów czerwony źródło światła. moc światła czerwony

zł126.17

Dodaj do koszyka

Nowy

Wyprzedaż

5 sztuk 2SC/UPC-2LC/UPC-Duplex-OM3-10m-LSZH-2.0mm-Aqua Światłowód Patchcord/Zworka

1 Opis kabel światłowodowy patch i pigtail może połączyć się z różnych rodzajów złącza, takich jak ST, FC, SC, LC lub MU . z wysokiej jakości ceramiczne ferrule, ma dobre zgodności i niskie Straty Wstawiania. i to jest szeroko stosowany w Sieci Telekomunikacyjnych, Transmisja danych, Sprzęt

zł162.22

Dodaj do koszyka

© 2021 Rodzinarodzin.org. Wszelkie prawa zastrzeżone